top of page
xUszkodzona10-1024x768-1.jpg.pagespeed.ic.Xu26aWB9Cv.jpg

BDO Maxpol Paweł Polkowski

Pozwolenie na zbieranie TCC

BDO TCC Tadeusz Chruścicki

Certyfikat KZR INiG TCC

O FIRMIE

MAXPOL zajmuje się pośrednictwem w gospodarowaniu odpadami, w szczególności zapewnia kompleksową obsługę w zakresie odbioru i utylizacji zużytych opon i odpadów gumowych oraz wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne w zagospodarowaniu paliw alternatywnych (RDF).

Maxpol Paweł Polkowski ściśle współpracuje z firmą TCC Tadeusz Chruścicki zajmującą się zbieraniem odpadów, w tym w szczególności zużytych opon i innych odpadów gumowych w celu przekazania ich do unieszkodliwienia oraz działa w branży odpadów segregowanych na terenie całego kraju. Zbieranie odpadów odbywa się na podstawie decyzji wydanej przez starostę średzkiego.

Odbieramy niemal wszystkie rodzaje opon w ilościach hurtowych, w tym opony samochodowe, opony przemysłowe, opony rolnicze, a także opony z pojazdów leśnych, ciężkich maszyn budowlanych oraz poprodukcyjne odpady gumowe, które następnie w zależności od swojego stanu i składu chemicznego podlegają unieszkodliwieniu w ramach procesów odzysku lub recyklingu R1 lub R3. Działamy w całym kraju.  Wystawiamy oświadczenia o sposobie i miejscu utylizacji odpadów. Przekazanie odpadu następuje w drodze zwykłej Karty Przekazania Odpadów w systemie BDO. Posiadamy niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami i pracujemy stosownie do wymagań Certyfikatu KZR INiG potwierdzającego spełnienie kryteriów zrównoważonego rozwoju, zgodnie z wymaganiami Komisji Europejskiej.

Maxpol obsługuje Zakłady Zagospodarowania Odpadów, Zakłady Unieszkodliwiania Odpadów, Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami, Zakłady Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych oraz realizuje odbiory zużytych opon od przedsiębiorców. Odpady gumowe odbieramy zawsze w ilościach hurtowych (ok. 10 ton).

Wystawiamy oświadczenia o sposobie i miejscu utylizacji odpadów. Przekazanie odpadu następuje w drodze zwykłej Karty Przekazania Odpadów w systemie BDO.

         Nasze atuty to:

  • profesjonalna obsługa

  • atrakcyjne ceny

  • krótkie terminy realizacji odbioru
     

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy. Zadzwoń: 605-221-388

bottom of page